W marcu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Powitaliśmy wiosnę oraz spędziliśmy czas przy wspólnym stole podczas śniadania wielkanocnego, następnie poszukiwaliśmy zajączka.

W lutym kontynuowaliśmy podróż przez siedem kontynentów. Poznaliśmy nowe zwierzę – kapibarę.

Styczeń w grupie Zajączki minął bardzo szybko. Był występ na Dzień Babci i Dziadka z tej okazji odwiedziliśmy też Dom Seniora. W przedszkolu odbył się również bal karnawałowy a na koniec miesiąca zostaliśmy zaproszeni na bal do Domu Muz. To był fajny czas!

Grudniowe zabawy na śniegu, Mikołajki oraz warsztaty z rodzicami, na których zrobiliśmy piękne lampiony.

24. 11 Dzień Pluszowego Misia

23.11 Prelekcja pt.: „Toruń chroni jerzyki”

Zajęcia dydaktyczne rozwijające motorykę dzieci – pisanie palcami po mące

10.11 Dzień Niepodległości. Tego dnia nasza grupa miała przyjemność zorganizowania apelu dla młodszych kolegów i koleżanek. Po zakończonym apelu z całą społecznością naszego przedszkola uroczyście odśpiewaliśmy Hymn Polski o godzinie 11.11

Rewia na lodzie „Przygody Sindbada Żeglarza”. Dzień Uśmiechu. Dzień Drzewa. Wycieczka do Żnina – Wenecji. Z wizytą u seniorów z okazji Dnia Seniora. Wycieczka na pocztę. Wizyta Mamy Natalki z lekcją anatomii.

Akcja Cała Polska Czyta Dzieciom w Zajączkach! Naszym gościem był tata Michalinki, który przeczytał piękne bajki. Wszystkim bardzo się podobało. Dziękujemy za odwiedziny, zapraszamy kolejnych Rodziców

Wrzesień w grupie Zajączki obfitował w wiele ciekawych dni między innymi był to: Dzień Kropki, Dzień Przedszkolaka, Dzień Chłopaka. W parku dzieci poszukiwały pierwszych oznak jesieni. Obserwowały pobliskie ulice, znaki drogowe oraz przejścia dla pieszych. Zajączki wiedzą kiedy światło jest zielone można przejść na drugą stronę. Gdy świeci czerwone przechodzenie zabronione!