24.04 Spotkanie z pracownikiem MPO

15.04 Zajęcia w bibliotece

11.04 Audycja Muzyczna „Jedna jaskółka wiosny nie czyni”

10.04 Warsztaty „Wiosna” w Toruńskim Centrum Usług Społecznych prowadzone przez Panią Klaudię, mamę Niny

09.04 Spotkanie z pielęgniarką z okazji Światowego Dnia Zdrowia

Śniadanie Wielkanocne

Warsztaty w Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku

Zajęcia o emocjach z mamą Amelki w ramach Treningu Umiejętności Społecznych

Wycieczka do Baja Pomorskiego na spektakl „Słońce świeci wszystkim”

Audycja muzyczna „W zimowym Meksyku”

10.01.2024 „Brzmienia Nowego Roku” Audycja Muzyczna Proculture

Występ dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka

16.01.2024 Zimowe spotkanie ze Strażą Miejską

26.01.2024 Udział w akcji charytatywnej „Herbatka dla babci i dziadka” dla Dziennego Domu Pobytu Seniora przy ul. Podgórskiej

13. 12 Audycja muzyczna pt.: ” Święta Bożego Narodzenia w Zakopanym”

Pieczenie pierników z rodzicami

6. 12 Mikołajki – imieniny Mikołaja Kopernika

Warsztaty świąteczne

Zajęcia otwarte „Wspólne ubieranie choinki z dziadkami”

30.11 Wróżby andrzejkowe

27.11 Warsztaty z ozdób świątecznych w OHP

24. 11 Dzień Pluszowego Misia

20. 11 Dzień Praw Dziecka – wspólna recytacja wiersza i śpiewanie piosenki dla maluszków

16.11 Wizyta w klinice stomatologicznej DenMED

15.11 Spotkanie z ratownikiem medycznym

14.11 Przepyszne warsztaty kulinarne w restauracji Azzurro

10.11 Dzień Niepodległości

Wizyta przedstawicieli z Nadleśnictwa Gniewkowo. Wyjście do Twórczej Chaty. Wyjście do Biblioteki Książnicy Kopernikańskiej Filia Nr 4. Audycja muzyczna „Zaczarowany świat bajek – trąbka, puzon, tuba”. Dzień Szefa Kuchni – warsztaty kulinarne w OHP.

Warsztaty przyrodniczne w Europejskim Centrum Współpracy Młodzieży.

Prezentacja zawodu higienistki. Sadzenie drzewek z okazji Dnia Drzewa.

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt Wiewiórki odwiedziły gabinet weterynaryjny, poznały zawód weterynarza, mogły zwiedzić gabinet oraz przyjrzeć się pracy weterynarza. Dzieci wykonywały prace plastyczne, w których warzywa posłużyły jako stemple. Z kolei w piątek Wiewiórki uśmiechały się od ucha do ucha z okazji Dnia Uśmiechu. Takich uśmiechów życzymy każdego dnia!

W miesiącu wrześniu Wiewiórki uczestniczyły w zajęciach sportowych zorganizowanych przez instruktora siłowni w OHP, obchodziły Dzień Kropki, zbierały dary jesieni z okazji Pierwszego Dnia Jesieni, uczestniczyły w seansie pt ”Cudowna podróż” w Planetarium wraz ze słodkim poczęstunkiem w  cukierni z okazji Dnia Przedszkolaka, korzystały z placu zabaw  w Planeta Lewobrzeże, „Owoce z sadu na talerzu” zabawy badawcze i degustacja owoców – określanie, budowy, wyglądu, smaku, zapachu,  jakie są w dotyku, obchodziły Dzień Chłopaka.

Click here to add your own text