Serdecznie dziękujemy pani skarbnik Marcelinie Romanowskiej za zakup i dostarczenie dla dzieci upominków z okazji Mikołajek i prezentów od św. Mikołaja, a także słodkości na Wigilię grupową.

Pani Natalii Jaworskiej dziękujemy za pomoc przy organizacji warsztatów świątecznych dla rodziców.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za pomoc i współpracę w zorganizowaniu strojów dla dzieci na występ świąteczny i Wigilię grupową.

Dziękujemy również pani Monice Stachurze, pani Dominice Rawskiej i pani Monice Lutowskiej za poświęcony czas i przeczytanie dzieciom bajek w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Pani Agnieszce Rybałtowskiej-Szczawińskiej dziękujemy za pożyczenie stojaka do choinki.

Panu Michałowi Jankowskiemu dziękujemy za wcielenie się w rolę św. Mikołaja.

Dziękujemy pani Marcelinie za dostarczenie zakupów na uroczyste śniadanie wielkanocne.

Dziękujemy za pomoc wszystkim rodzicom, szczególnie pani Monice Lutowskiej i pani Marcelinie Romanowskiej, w organizacji uroczystości Pożegnania Przedszkola.

Panu Michałowi Jankowskiemu dziękujemy za prezentację pojazdu – karetki oraz za przybliżenie dzieciom zawodu ratownika medycznego.