Bardzo dziękujemy Pani Darii Kucharskiej – Wysockiej za organizację wyjazdu

na ciekawe warsztaty przyrodnicze w Klubie Ekologicznym Atmosfera na Starym Mieście oraz zajęć kulinarnych w OHP Toruń z okazji Dnia Szefa Kuchni.

Dziękujemy Państwu Karolowi i Dominice Tura za gościnę w swoim gabinecie weterynaryjnym i prezentację zawodu weterynarza.

Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Komorowskie za zaangażowanie w organizacji wizyty leśników w naszym przedszkolu z Nadleśnictwa Gniewkowo.

Wyjątkowe podziękowania dla Lenki – siostry Hani za przeczytanie dzieciom wierszy w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Klaudii Podwojskiej za zorganizowanie wspaniałych zajęć dla dzieci z okazji Święta Dyni w Twórczej Chacie.

Wrzesień

Składamy serdeczne podziękowania naszej skarbnik Pani Darii Kucharskiej – Wysockiej za trud organizacyjny oraz swój prywatny czas poświęcony grupie Wiewiórki. Dziękujemy za wszelkie zbiórki, czuwanie nad terminami i wydarzeniami, organizację wycieczki do Planetarium, zajęć dydaktycznych z trenerem personalnym w OHP Toruń oraz przygotowanie prezentów dla chłopców z okazji Dnia Chłopaka.

Bardzo dziękujemy Pani Malwinie Borucińskiej za zorganizowanie dyplomów dla chłopców z okazji Dnia Chłopaka.