Dziękujemy Państwu za wszelką okazaną pomoc i dostarczanie materiałów oraz pomocy do zajęć.

Serdecznie dziękujemy mamie Maksa i Hani F. za dostarczone przetwory.

Dziękujemy serdecznie Pani Kindze Maślińskiej za udział w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Dziękujemy serdecznie mamie Nadii, Pani Natalii Grabowskiej za udział w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie sadzonek drzewek, które zasadziliśmy z okazji Dnia Drzewa.

Dziękujemy Pani Kindze Maślińskiej, mamie Adama, za zorganizowanie spotkania z Panem Robertem, operatorem koparki.

Dziękujemy rodzicom Wiktora za zorganizowanie spotkania z fotografem.

Dziękujemy serdecznie mamie Tymka, Pani Ewie Śliwińskiej za udział w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia.

Dziękujemy serdecznie mamie Hani, Pani Weronice Krajniak za udział w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Dziękujemy serdecznie mamie Lenki, Pani Monice Lutowskiej za udział w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku w ramach uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Serdecznie dziękujemy Pani Weronice Krajniak, mamie Hani za wypożyczenie klocków lego – duplo. Wspólne zajęcia – przygotowane wspólnie żabki ozdobią naszą salę.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu Dnia Tosta, Pani Paulinie Przybysz, mamie Tosi i Poli oraz Pani Dominice Romankiewicz, mamie Ali, za pomoc w trakcie przygotowywania pysznych tostów. Natomiast Pani Weronice Krajniak i Pani Natalii Grabowskiej dziękujemy za wypożyczenie opiekaczy.

Dziękujemy serdecznie za piękne kwiatki, dzięki nim wiosna zawitała do naszej sali.

Wszystkim rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie wiosennych nakryć głowy, dzięki temu przywitaliśmy w iście kolorowym stylu.

Z okazji Dnia Wody odwiedziła nas p. Weronika Krajniak, mama Hani. Tym razem zmieniła się w badacza i pomagała nam odkryć właściwości wody. Dziękujemy za super przygotowane zajęcia!

Dziękujemy p. Karolinie Majewskiej – Sysce, mamie Franka za zapoznanie nas z przygodami „Wiewiórek, które nie chciały się dzielić”.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną. Wszystkie przygotowane prace sprawiły radość obdarowanym Seniorom.