Dziękujemy Mamie Nikoli za pomoc w przygotowaniu prezentów dla dziadków.

Dziękujemy mamie Nikoli za pomoc przy drukowaniu.

Dziękujemy bardzo rodzicom Ulci za wzbogacenie naszej sali w piękne zabawki i puzzle. Dzieci są zachwycone i chętnie z nich korzystają.

Dziękujemy również rodzicom Henia za dostarczenie dużego zapasu mokrego papieru i ręczników. Samodzielne korzystanie z toalety staje się coraz łatwiejsze.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i pani Dyrektor za udział w najważniejszym dniu dla Sarenek, czyli pasowaniu na przedszkolaka. Od 13.03.2024 dzieci stały się PRAWDZIWYMI przedszkolakami. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i wiele  miłych słów.

Dziękujemy Mamie Olusia za upominki dla dzieci, dzięki temu na pewno Śmigus Dyngus będzie mokry.
Dziękujemy rodzicom, którzy przynieśli gałązki na wianki oraz kwiatki do kącika przyrody.
Dziękujemy również rodzicom obecnym na wtorkowych zajęciach otwartych, za Wasz czas i zainteresowanie, tak ważne dla każdego dziecka