CZERWIEC

03.06 Dzień Dziecka – kino sferyczne i animacje z Panem Kleksem

Spotkanie z dziećmi i ich opiekunami ze Szkoły Specjalnej nr 19 w Toruniu. Dzieci poprzez wspólne zabawy i grę na instrumentach integrowały się, były to niezwykłe i wzruszające chwile dla nas wszystkich.

Projekt edukacyjny „Skąd się biorą ekologiczne produkty?”

15.05 Dzień Polskiej Niezapominajki

16.05 Zajęcia przyrodnicze „Posadź drzewo dla pokoleń” z Leśną Szkołą na Barbarce

21.03 Pierwszy Dzień Wiosny i Dzień Kolorowej Skarpetki

Pierwsze oznaki wiosny w parku – wspólny spacer z Motylkami.

LUTY

08.02 Tłusty Czwartek – degustacja pysznych pączków

STYCZEŃ

Udział w Akcji Światowy Dzień Chorych. Przygotowanie kolorowych laurek z życzeniami powrotu do zdrowia. Wizyta w Domu Seniora.

Spotkanie wigilijne w grupie połączone z wizytą Mikołaja

Warsztaty świąteczne z rodzicami

LISTOPAD

10.11 Dzień Niepodległości. Tego dnia nasza grupa miała przyjemność zorganizowania apelu dla młodszych kolegów i koleżanek. Po zakończonym apelu z całą społecznością naszego przedszkola uroczyście odśpiewaliśmy Hymn Polski o godzinie 11.11

PAŹDZIERNIK

Wizyta przedstawicieli z Nadleśnictwa Gniewkowo. Wyjazd do Żnina – muzeum kolejki wąskotorowej w Wenecji. Z wizytą w Domu Seniora z okazji Europejskiego Dnia Seniora. Dzień Kundelka.

Jesienne aktywności w Sówkach. Dzień Drzewa – sadzenie drzewek na terenie przedszkola. Wycieczka na dworzec kolejowy

„Przedszkoliada” – turniej piłkarski lewobrzeża. Dzień Uśmiechu.

Odwiedziny Myszki Miki oraz wyjazd na widowisko „Rewia na lodzie”

WRZESIEŃ

W tym miesiącu Sówki między innymi doskonaliły małą motorykę, poznały cyfrę 1, wybrały się poobserwować ruch uliczny w pobliżu przedszkola, świętowały Dzień Kropki.