31.01.2024 Bal Karnawałowy

Grudzień w grupie Krasnale obfitował w wiele ciekawych wydarzeń m.in.: w wspólne kolędowanie z rodzicami, warsztaty świąteczne, wycieczkę do Teatru Muzycznego na spektakl „Maurycy i kolędnicy”, wigilię oraz jasełka. Ale przede wszystkim z niecierpliwością dzieci wyczekiwały odwiedzin Św. Mikołaja.

9. 11 Nasze przedszkolaki z grupy Krasnali wybrały się z wizytą do Prezydenta Miasta Torunia do Urzędu Miasta. Spotkanie dotyczyło zbliżającego się Ogólnoświatowego Dnia Praw Dziecka. Cała rozmowa przebiegała w miłej atmosferze. Pan Prezydent Michał Zaleski był zaskoczony poziomem wiedzy naszych dzieci, zarówno z dziedziny praw i obowiązków, jakie im przysługują, jak również informacji o Mikołaju Koperniku czy mieście Toruniu. Na koniec spotkania Krasnale zaśpiewały piosenkę o Polsce, a pan Prezydent wręczył im prezent dla przedszkola (gry edukacyjne, książki). Na pewno dla dzieci, jak również samego pana Prezydenta było to wyjątkowe spotkanie.

23. 11 Warsztaty przyrodnicze „Toruń chroni jerzyki”

24.11 Dzień Pluszowego Misia

Dzień Postaci z Bajek – zabawy z Myszką Miki.

Dzień Drzewa – wspólne sadzenie drzew na terenie przedszkola. Warsztaty przyrodnicze.

Wycieczka na pocztę z okazji Dnia Poczty Polskiej.

Wycieczka do Młyna Wiedzy.

Sprzątanie świata. Zajęcia gospodarcze – sałatka owocowa.

Obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka oraz Dzień Kropki.