Rok szkolny 2021/2022 już za nami. Obfitował on w wiele interesujących wydarzeń. Nie sposób ich wszystkich opisać, dlatego poniżej prezentujemy te najważniejsze.

We wrześniu wróciliśmy do przedszkola. Jednym z ważnych wydarzeń był obchodzony Dzień Przedszkolaka. Złożyliśmy również życzenia chłopcom z okazji ich święta. Nie zapomnieliśmy również o przyrodzie, wzięliśmy udział w akcji Sprzątanie świata. Dołączyliśmy również do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Zebraliśmy ok 700 kg odpadów!

W październiku było wiele ciekawych chwil. Jednak dla nas przyrodników ważne było Święto Drzewa.

W listopadzie nie zapomnieliśmy o Święcie Niepodległości. Pani Natalia i Agnieszka z naszego przedszkola zostały aktorkami i odwiedzały grupy z przedstawieniem pt. „Cecylka Knedelek i syrop z cebuli”. W ten sposób przypomniały nam, jak należy dbać o zdrowie.

Grudzień to czas oczekiwania na święta. Odwiedził nas Mikołaj. Zasiedliśmy też do wspólnego stołu. Dobre Anioły ponownie zagościły w naszym przedszkolu i wsparły  zbiórki charytatywne zorganizowane w naszym przedszkolu.

Styczeń był to czas bardzo dla nas ważny, przygotowaliśmy niespodzianki dla naszych kochanych Dziadków.

Luty to czas zabaw karnawałowych.

W marcu powitaliśmy wiosnę.

W kwietniu tradycyjnie zjedliśmy wspólnie Wielkanocne Śniadanie.

Pani Natalia i Agnieszka zaprosiły nas na wystawę pt. „Młyn wiedzy o Ziemi”, zorganizowaną w nawiązaniu do Dnia Ziemi.

Maj to Święto naszych kochanych Rodziców. No a w czerwcu bawiliśmy się wesoło z Okazji Dnia Dziecka i pożegnaliśmy najstarsze grupy.

Ponadto odbyły się również konkursy: „Zioła w przyrodzie, na obrazie i w słowie”, „Uśmiechnięta rodzina z przyrodą za Pan brat”, czy „Turniej wiedzy o Toruniu”.