Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy angażują się w życie naszej grupy Stokrotki i naszego przedszkola. W szczególności Radzie Rodziców grupy Stokrotki ( Pani Dominice Maniewskiej, Pani Joannie Wilczyńskiej, Panu Piotrowi Kopaczewskiemu) za zaangażowanie w życie grupy i okazaną pomoc w organizacji wszelkich przedsięwzięć.

Bardzo dziękujemy mamie Celinki Gencel oraz mamie Olusia Wilczyńskiego, które aktywnie włączyły się w akcję głośnego czytania dzieciom. Bardzo dziękujemy w imieniu naszej grupy.
Dziękujemy również serdecznie mamie Dominika Podobieńskiego za podarowane zabawki i książeczki dla naszej grupy.

Stokrotki składają serdeczne podziękowania rodzicom Celinki – Pani Ani i Marcinowi Gencel  za zakup przepięknych zabawek.  Bardzo dziękujemy !

Dziękujemy mamie Zuzi za wspaniałe warsztaty z ozdób świątecznych. Dzieci były zachwycone. Dziękujemy również za świąteczną grę oraz kalendarz adwentowy.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i zakup wspaniałych prezentów dla całej grupy do sali.
Serdeczne podziękowanie dla Mamy Patrycji – Pani Anny Stelter oraz Rodziców dzieci z grupy Stokrotki za wspólne kolędowanie z dziećmi z grupy Stokrotki, Kreciki i Muchomorki.