Kwiecień plecień bo przeplata..u nas przepyszne, uroczyste Śniadanie wielkanocne, spotkanie z zającem Bingiem oraz teatrzyk i audycja muzyczna. Przed nami jeszcze Dzień Ziemi oraz Święto Książki! Dużo się dzieje i buzia się śmieje!

W marcu obchodziliśmy Dzień Kobiet, braliśmy udział w akcji „Wszyscy jesteśmy równi” i „Puszczam Oczko”, witaliśmy Wiosnę oraz razem z kotem Amadeuszem odkrywaliśmy swoje talenty!

W karnawale czas na bale!
Świętowaliśmy także Dzień Kota oraz byliśmy na najprawdziwszych zakupach!

W styczniu bawiliśmy się guzikami, utrwalając liczebniki porządkowe oraz rozwijają swoją wyobraźnię. Razem stworzyliśmy także makietę Antarktydy, było przy tym mnóstwo zabawy!

W grudniu jak zwykle wiele się dzieje, spotkanie z Mikołajem, warsztaty świąteczne, uroczysta Wigilia, lecz jak nigdy dotąd wzięliśmy udział w świętowaniu imienin Mikołaja Kopernika. Było mnóstwo atrakcji,a w każdej sali doznaliśmy innych aktywności związanych z astronomią!

Listopad w grupie Liski przebiegł niezwykle pomyślnie i intensywnie.

Dzieci cieszyły się urokami jesieni, brały udział w przeglądzie piosenek i wierszy patriotycznych z okazji Święta Niepodległości, świętowały Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, brały udział w aktywnościach związanych z Dniem Pluszowego Misia oraz słuchały audycji muzycznej.

W Dzień Drzewa spotkaliśmy się z Leśnikami z Nadleśnictwa Rudak, którzy pomogli nam posadzić drzewka.

We wrześniu dzieci z grupy Misie i Liski poznały kota Amadeusza. Razem z panią Agą z lisków bawiły się z kotem w nić przyjaźni, słuchały i śpiewały piosenkę pt. ” Amadeusz”, wymyśliły nawet wiele wspólnych wesołych zabaw w rytm utworu p. Tartasa:) A wszystko to, dzięki projektowi ” Z kotem Amadeuszem w świat wartości i emocji”.

28 września 6 latki z lisków  razem z kotem Amadeuszem „uczyły się być fair play” i po wysłuchaniu wierszyka oraz burzy mózgów na temat „Co nam daje gra” wzięły udział w Przedszkoliadzie Lewobrzeża, gdzie odwołując się do swoich ustaleń dzielnie i wesoło kopały piłkę.