Dziękujemy Państwu za wszelką okazaną pomoc i dostarczanie materiałów oraz pomocy do zajęć.

Serdecznie dziękujemy grupowej Radzie Rodziców – ,,naszej Trójce” za pomoc w organizacji Dnia Przedszkolaka oraz Dnia Chłopaka.

Serdecznie dziękujemy mamie Kubusia – pani Magdalenie Łożyńskiej za przekazanie patyczków logopedycznych do zajęć.

Serdecznie dziękujemy wszystkim  rodzicom za pomoc w organizacji Dnia Jeża oraz Balu Andrzejkowego.

Serdecznie dziękujemy mamie Nadii – pani Ewelinie Olejarczyk za przygotowanie i wspólne ozdabianie pierniczków.

Serdecznie dziękujemy mamie Blanki – pani Joannie Mazanowskiej za prezentacje zawodu i udział w akcji ,,Dorosły w roli eksperta’’

Serdecznie dziękujemy mamie Mikołaja – pani Iwonie Manuszkiewicz za zaproszenie do grupy animatora zabaw.

Serdecznie dziękujemy ,,naszej Trójce” za pomoc w organizacji przedstawienia świątecznego oraz wigilii grupowej.

Dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Naszym kochanym gościom dziękujemy za tak liczne przybycie i obecność w tym ważnym dla dzieci dniu.

Dziękujemy wszystkim  rodzicom za przyniesienie  dekoracji na bal karnawałowy.